BASEN İNCELTME ESTETİĞİ

Vücut yapıları gereği basenler kadınların en büyük kabusudur. Basenlerden kurtulmak için önerilen egzersizler, özel diyetler, özel zayıflatma aletleri veya çeşitli tıp yöntemleri de maalesef istenen sonuçları vermiyor.

Beslenme tarzı, yaş, uzun süre hareketsiz kalmaya sebep olan günlük yaşam biçimi ve iş hayatıyla birlikte hayal edilen vücuda engel olabiliyor. Özellikle kış döneminde çok da dikkat etmediğimiz yeme alışkanlarımız beraberinde bize bölgesel yaşlar olarak geri dönüyor. Bu derdi ortadan kaldırmak için pek çok yöntem var fakat bunlardan pek azı kesin ve sağlıklı sonuç veriyor.

Liposuction bir zayıflama yöntemi değildir. Kilosu normal ya da normalden biraz fazla olan ve fakat vücudun belli bölgelerinde diğer bölgelere göre daha fazla yağ birikimi gözlenen kişiler liposuction için en ideal adaylardır. Bu yağ birikimlerinin dışarıya doğru yapmış olduğu çıkıntılar vücut estetiğini bozmakta ve kişilerin ruhsal durumu üzerinde çok olumsuz etkiler yaratabilmektedir. Yukarıda sayılan bölgelerde görülen yağ birikimleri kişi ne kadar diyet ve ne kadar spor yaparsa yapsın kaybolmazlar. Çünkü bu bölgelerdeki yağ dokuları karakter olarak diğer bölge yağ dokularından farklıdır. Kişi kilo aldığı zaman diğer bölge yağ dokularına göre daha çok yağ depoladıkları halde kilo verirken depoladıkları yağı muhafaza ederler. Bu kısır döngüyü kırmanın yolu liposuction operasyonudur.

 
burun estetiği
meme estetiği
yuz estetiği
ameliyatsız uygulamalar

Randevu Alın