GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU

Göz altı ışık dolgusu enjeksiyonu, derinliklerdeki hidrasyon seviyesini artırarak, cilt rengini güzelleştirerek, elastikiyetini, sıkılığını ve pürüzsüzlüğünü artırarak cilt dokularının ışığı daha iyi yansıtmasını sağlayan bir tedavi tekniğidir.

Gözaltı sorunları, kişiyi genç yaşta bile olduğundan daha yorgun ve yaşlı gösterebilir. Göz altı ışık dolgusu ile gözaltı ve yanaklar arasındaki kod farkı ortadan kaldırılabilir. Gözaltında oluşan gamzeler yanaklarla hizalanabilir. Bu şekilde tutukluluk alanında gerekli bir artış sağlanabilir.

Işık dolgusu nasıl etki eder?

Işık dolgusu ile gözaltındaki boşluklar artırılır ve ışığın daha iyi yansıtılması sağlanır. Ayrıca özel içeriği sayesinde ciltte nemlendirme, doku yenilenmesi ve esneklik sağlar. Uygulama sırasında bu özel karışım, göz altına herhangi bir ağrı veya sızıya neden olmayacak ince bir enjeksiyon yardımı ile eşit şekilde enjekte edilir. Enjeksiyondan hemen sonra cilt yükselir ve mor görünüm kaybolur.

Göz altı ışık dolgusu işlemi ile gözaltı bölgesi iki aşamalı bir işlemle gençleştirilir. Önce cilt altı destek tabakası hyaluronik asitin etkisi ile güçlendirilir ve boşluklar doldurulur. Bu sayede koyu halkalar ve göz altı torbaları kamufle edilir. İkinci aşamada, polivitamin ve amino asit içerikleri sayesinde ciltte uzun süreli hücresel yenilenme sağlanır.

Işık dolgusu sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Uygulama sonrasında enjeksiyon noktalarında hafif kızarıklıklar meydana gelebilir. Bu kızarıklık ortalama 3-4 saat içinde kendi kendine geçer. Enjeksiyon bölgeleri bu süre içinde ovulmamalıdır. Yüze herhangi bir krem ​​veya kozmetik ürün sürülmemelidir. 4 saat sonra cildiniz genellikle normale döner. Hatta istersen makyaj bile yapabilirsin.

burun estetiği
meme estetiği
yuz estetiği
ameliyatsız uygulamalar

Randevu Alın